Fundusze Europejskie Program RegionalnyBarwy RPŚląskie logoUE flaga

Archiwum: Dodatkowy nabór w zakresie składania deklaracji papierowych

Nabór uzupełniający 1

Wiadomość archiwalna:

W związku z niezebraniem 200 formalnie poprawnych zgłoszeń obejmujących poprawne zgłoszenie elektroniczne oraz złożenie podpisanej deklaracji wraz z załącznikami w terminach ustalonych w regulaminie projektu, Miasto Będzin w dniach 12-18.01.2018 prowadzi nabór uzupełniający wśród poprawnie wysłanych zgłoszeń elektronicznych w terminie określonym w regulaminie tj. od 7 do 14 grudnia 2017.

Nabór uzupełniający polega na złożeniu podpisanej deklaracji uczestnictwa (wysłanej na adres email) wraz z załącznikami w Urzędzie Miasta Będzin po uprzedniej weryfikacji w pok. 123 (Wydział Ochrony Środowiska) w godzinach pracy urzędu.

Nabór uzupełniający nie dotyczy pierwotnie zakwalifikowanych zgłoszeń, które zostały odrzucone ze względów braku wykonalności technicznej, ze względów formalnych lub które nie zostały potwierdzone poprawnie wypełnioną i podpisaną deklaracją uczestnictwa wraz z załącznikami w terminie przyjmowania deklaracji papierowych oraz innych, które nie wypełniały poprawnie złożonej deklaracji zgodnie z regulaminem.

Informacja do osób, wśród których zostanie przeprowadzony nabór uzupełniający zostanie wysłana bezpośrednio drogą elektroniczną.