Fundusze Europejskie Program RegionalnyBarwy RPŚląskie logoUE flaga

WAŻNE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU - (11.01.2021)

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że na chwilę obecną Miasto Będzin nie prowadzi weryfikacji technicznej nieruchomości, ani montażu instalacji w ramach projektu pn.: "Budowa instalacji solarnych do produkcji energii ze źródeł odnawialnych w indywidualnych gospodarstwach domowych na terenie Będzina" wobec czego prosimy o zachowanie ostrożności w przypadku powoływania się jakichkolwiek osób/firm na niniejszy projekt i współpracę z Urzędem Miejskim w Będzinie.

O rozpoczęciu wszelkich działań będziemy Państwa informować za pośrednictwem niniejszej strony internetowej oraz poprzez sms/e-mail. Jednocześnie informujemy, że osoby/firmy, które podejmą współpracę z Urzędem Miejskim w Będzinie w ramach ww. projektu będą posiadać stosowne upoważnienie do działania z ramienia urzędu.

Audytor wysłany do Państwa będzie zawsze znał Państwa ID projektu, zaś jego wizyta zostanie poprzedzona dedykowaną wiadomością zawierającą ID Państwa projektu.

Pełna lista ID jest dostępna publicznie, natomiast powiązanie ID z adresem i Państwa danymi jest dostępne tylko dla osób upoważnionych.